Amazon Echo

Nejzajímavější kousek technologie, která vyšla v tomto roce od Amazonu není mobilní telefon, nebo Kindle ale zařízení, které se jmenuje Echo. Echo je něco jako digitální asistent u kterého je možné si představit, že bude představovat v budoucnu realitu v našich domech a bytech.

Zařízení se můžete zeptat v podstatě na cokoliv. Otázky týkající se počasí, encyklopedických znalostí, přehrávání hudby nebo položek, které by to chtělo přidat do seznamu. Toto umožňuje Echo, které pracuje s hlasem ať již jste blízko nebo daleko. Aktivace zařízení probíhá po vyslovení slova: Alexa. Echo je vybaven 2,5 palcovým basovým reproduktorem a 2 palcovým tweetrem což umožňuje krásný čistý zvuk. Pomocí bluetooth přenáší data z vašich oblíbených služeb.

Zařízení Echo je nyní k dispozici pouze na pozvání a po omezenou dobu. Samotné zařízení přijde na pouhých 99 dolarů.

echo

Screen_Shot_2014-11-06_at_11.59.50_AM.0 sequence-01_dvd.original

<span class="youtube"><iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="385" src="//www.youtube.com/embed/KkOCeAtKHIc?wmode=transparent&fs=1&hl=en&modestbranding=1&iv_load_policy=3&showsearch=0&rel=1&theme=dark" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></span>

 

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

banner Bookmark this page TOPlist
Advertisment ad adsense adlogger