Nová vlna PC – HP Sprout

Nová vlna desktopových počítačových systémů se možná blíží. Společnost HP nedávno představila svoji novou inovativní PC sestavu – HP Sprout. Radikálně eliminuje potřebu klasických periférií jako je myš a klávesnice a místo toho nabízí vysoce vyspělý dotykový systém Real Sense s technologií Intel.  Multifunkční PC je unikátní svým designem, má k dispozici skener, projektor a sadu inteligentních kamer, které zachycují obrázky infračerveně, do hloubky a v dalších parametrech.  Jste připraveni pro další vychytávku. Zbrusu nový vynález od HP má k dispozici také sportovní dotykovou projekční plochu, která umožňuje uživateli ovládat promítané objekty a aplikace.

Toto kompletní překopání standardních PC systémů by mohlo být dalším trendem, který pronikne do našich domácností. Více informací k novému HP Sprout na jejich stránkách.

hp-sprout-5 hp-sprout-2 hp-sprout-4 hp-sprout-3

 

<span class="youtube"><iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="385" src="//www.youtube.com/embed/IBnf_lHxPdE?wmode=transparent&fs=1&hl=en&modestbranding=1&iv_load_policy=3&showsearch=0&rel=1&theme=dark" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></span>

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

banner Bookmark this page TOPlist
Advertisment ad adsense adlogger