12 nejhorších věcí, které můžete říct letušce

Letušky si žijí tak, jak si to spousta lidí vysnívá, každé ráno se probouzí v jiném městě. Ovšem i zaměstnání letušky má své horší stránky, např. když narazí na člověka, který si myslí, že vše zná lépe. Na druhou stranu však naštěstí létají i lidé, kteří jsou zdvořilí a je radost s nimi letět.  O své zkušenosti se s vámi podělí jedna z aktivních letušek.

1. “Úsměv”

Několikrát se nadechnu a udržím nadávku v sobě. Kdo si myslíte, že jste, když mi řeknete, kde mám svůj úsměv a zda mi není špatně?  Jen proto, že nemám umělý úsměv to neznamená, že není vše v pořádku. Jsem stále na 100% pozitivní a pokud ne, tak to není vaše starost. Buďte rádi, že vám pomůžu dostat se v letadle z bodu A do bodu B.

2. “Vypadáte ospale”

A vy vypadáte jako blbec…..

3. “Letušky jsou pouze lepší servírky.”

To je to co si řeknete, abyste si opravedlnila svou pozici v životě. Ovšem my nežijeme ze spropitného a vaším úkolem nikdy nebude být tak atraktivní jako my.

4. “Mám narozeniny, chci drink zdarma.”

Snažila jsem se stejný trik provést v jednom obchodě s šaty a oni se na mě dívali jako na hlupáka. Zatímco si žiju svůj život a nic zdarma nečekám. Dovolte mi se rozhodnou, zda vám tu skleničku zdarma dám, normálně ano. Ale po Vašem dotazu bude má odpověď ne či použijete kartu nebo hotovost.

5. “Mám průjem.”

Paní to je příliš mnoho informací Nezajímá mě, že musíte být takhle blízko u toalety, takže si nemusíte udělat do kalhot, o vaše osobní problémy se nestarám. Neznám vás. Udělejte mi laskavost: jen sedte  blízko u toalet

6. “Můžete mi vyměnit plenky?”

Vypadám snad jako zdravotní sestra? Jsem letuška, cvičená v nouzových evakuacích, ne při střevních problémech. Navíc, nechci chytit Hepatitidu a už ať jsem od ní pryč.

7. “Vy jste ta nejméně užitečná letuška”

Oh, je mi líto, že nejsem schopna vám pomoci se zpracováním vašich osobních mílí. Jsem letuška a moje práce je v letadle !! Nevím, vstupy a výstupy z každé pozice v mé firmě, stejně jako vy nevíte, co dělá váš IT tým nebo jak funguje.

tmg-slideshow_sxl

8. “Kvůli vám máme zpoždění.”

Ano máte pravdu, já sama jsem naše letadlo zdržela, protože mám kontrolu nad celým vzdušným prostorem, počasím i dalšími letadly. Hádejte co? Já mám taky své vlastní plány v cílové destinaci a budu ráda pokud let skončí co nejdřív.

9. ” Nerad vás obtěžuji,..”

Proč by ne. Pokud byste mě nerad obtěžoval tak byste nyní nestál přede mnou a nezdržoval. Tak přeskočte ten začátek a rovnou položte dotaz.

10. ” Mohu vás pozvat na skleničku?”

Bylo milé poznat vás během letu a vím, že jste si myslel že se vám speciálně věnuji, když jsem vám donesla drink zdarma. Ale veškerá zábava končí jakmile se přistane a vy odcházíte po jezdícím pásu pryč. A klidně byste mohl být John Wayne..

11. “Můžu vám zavolat?” Zatímco má na prstě snubní prsten

Samozřejmě že ne, i když možná abych se dozvěděla kde bydlíte a následně to vše vyklopila vaší ženě.  Promiňte, že vám ničím vaše sny ale žádný vztah na dálku nehrozí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist