12 stupidních věcí za které dáte milion dolarů

Máte doma zbytečný milion amerických dolarů a víc? Chcete je utratit za něco extra? Pak by vás mohli motivovat následující typy na nákup věcí, které si opravdu nepořídí každý. Buďte připraveni na to, že někde budete muset sáhnout do kapsy mnohem hlouběji.

12. Jack Armstrong’s Harley Davidson

jack-armstrong-million-dollar-bike

Nebudete věřit tomu, že motorka výše má hodnotu víc než 1 milion amerických dolarů. Ovšem vždy se najdou milovníci motorek Harley Davidson, kteří si to rádi zaplatí. Motorka byla odhalena 21. října 2010 v Bartels Harley-Davidson v Marina Del Rey v Kalifornii. Model Jack Armstrong Cosmic Starship je vytvořený v jasných barvách s kosmickým motivem. Za jeho výzdobou stojí slavný světový umělec Jack Armstrong. Specifikace motorky je stejná jako u ostatních modelů Harley-Davidson, takže si opravdu připlatíte pouze za tento originální vzhled, jediný na světě.

Cena: 3 miliony USD

11. Výlet na měsíc

Round-Trip-to-the-Moon

Dokonce i když už zde člověk byl, je velmi malá šance, že NASA pošle nějaké další astronauty. Poslední návštěva zde byla v roce 1972. Ale s pomocí společnosti Golden Spike a pořádným balíkem peněz se na měsíc můžete dostat. Jakmile budou peníze k dispozici /jde o 750 milionů USD/, dva lidé mají příležitost navštívit měsíc. Když si připlatíte můžete se za 1,5 bilionu USD i projít po měsíci.

Cena: 750 milionů USD za jednu osobu (jsou potřeba dvě)

10. GinzaTanaka platinová kabelka

19-million-dollar-purses-diamond-enrusted-purse-an-ultimate-luxury

Platinovou kabelku GinzaTanaka Platinum Purse navrhl populární japonský výrobce šperků GinzaTanaka. Kabelka byla  předvedena dne 14. června 2007 na módní přehlídce pořádané návrhářem v Tokiu, a to stojí za ty miliony. Kabelka je posetá 2,182 diamanty, které váží 208 karátů se základnou z platiny.

Cena: 1,62 milionu USD

9. Hodinky Hublot’s Big Bang Watch

hublot-big-bang-watch-5

Hodinky jsou vnímány jako symbol společenského postavení, a když jsou vyrobené firmou jako Hublot, koeficient luxusu se ještě dále zvyšuje. V roce 2007 firma uvedla hodinky Hublot Big Bang chronograf, které získali nejlepší cenu za design v hodinářské soutěži v Ženevě Hodinářství Grand Prix 2005.

Proč jsou hodinky tak drahé? Je to díky spolupráci s firmou Bunter SA, která osadila hodinky stovkami diamantů a dala jim elegantní vzhled. Práce na hodinkách zabrala neuvěřitelných 2 000 hodin lidské práce.

Cena: 5 milionů USD

8. Parfém DKNY

DKNY-Perfume

Populární značka DKNY zahájilo prodej speciálního milionového parfému. Jeho cena je tvořena nejen parfémem ale také zdobenou nádobou. Ta je zdobena 2 909 drahými kameny shromážděnými z celého světa, jako jsou např. diamanty Vivid Pink z Austrálie o hmotnosti 1,28 karátů, 4,03 karátový briliant hruškovitého tvaru Rose, 7,18 karátový oválný safír Cabochon ze Srí Lanky a mnoho dalších. Parfém má tóny pomerančové květinové vody, šumivých Mirabelek a podpis Golden Delicious Apple. To je také známý jako DKNY Golden Delicious s lahví ve tvaru zlatého jablka. Tento parfém je k dispozici ve 100 ml, 50 ml a 30ml velikosti.
Cena: 1 milion USD
7. Kokosová Brandy
contactbackground2-754057
Často vidíte, že bohatí dávají při pití alkoholu přednost něčemu speciálnímu. A co může být lepší volba než brandy za milion dolarů. Ano, Mendis kokosová brandy je světově první prémiová brandy, která byla vyrobena z kokosu a destilovaná v podstatě z kokosového květu. Firma spolu s osvědčením o pravosti nabízí luxusní výlet a zajištění osobní bezpečnosti, koneckonců alkohol v hodnotě milionů dolarů potřebuje přísná bezpečnostní opatření. Nemyslíte?
Cena: 1 milion USD
6. Notebook Luvaglio
luvaglio
Technologie objevila milion dolarovou cestu! Je to velmi zřejmé, s vypuštěním notebooku Luvaglio, který stojí neuvěřitelných 1 milion dolarů. Notebook má podsvícený 17 palcový displej se speciálním antireflexním povrchem a další hi-end technické specifikace. Jeho cena je dána diamantovou výzdobou spouštěcího tlačítka notebooku.
Cena: 1 milion USD
5. Vana Baldi-Harrods
one_million_dollar_crystal_bathtub_by_paolo-_baldi
Nic nemůže být luxusnější než relaxace v nejdražší vaně na světě. Pokud nejste spokojeni s obyčejnou porcelánovou vanou a máte dostatek peněz, který se chcete chlubit, tak proč ne vanu za milion dolarů, která je vyrobena z jednoho kusu křišťálu nalezeného v amazonském deštném pralesa. Tato vana má 2,5 metrů v průměru a byla vytvořený podle návrhu italské firmy Baldi. Její výroba trvala 6 měsíců.
Cena: 1,6 milionu USD
4. Domácí kino Goldmund
goldmund3a

Bohatý dům bez opulentní dekorace je stejný jako dort bez polevy. Krásná výzdoba zahrnuje nákladné a pokročilé domácí kino a kdo jiný než Goldmund vám může takové věci nabídnout. Společnost vytvořila ultra luxusní domácí kino Mark Rosen, které obsahuje universální předzesilovač Mimesis 24, pár Epilog 2 Woofer, Eidos 36D univerzální přehrávač, 4 TELOS 2500 univerzální jednokanálový zesilovač a mnoho dalších komponent. Všechny tyto části byly vyrobeny v Ženevě. Domácí kino nese zárukou vysoké kvality zvuku, který má vliv na to, že stojí za milion dolarů.

Cena: 1 milion USD

3. Rybí návnada Mac Daddy’s Fishing Bait

18s01eao27fvcjpg

Zazobanci mohou utratit milion dolarů za cokoliv, co se blýská. Výrobce šperků Mac Daddy vytvořil rybí návnady za milion dolarů. Šumivá návnada byla vyrobena ze 3 liber zlata a platiny a je zdobena 100 karáty diamantů a rubínů. Tato 12-palcová rybářská návnada jistě není ideální pro lov, ale pro uložení peněz do šperků ano.

Cena: 1 milion USD

2. Obrázek bramboru

irish-potato

Brambora je velká hlíza. Může být připravena různými způsoby, a bez ní, by neexistovaly hranolky. Ale je brambora tak významná, že její obrázek stojí za milion dolarů? Zřejmě ano, protože Independent na akci evropský podnikatel v roce 2016 hlásil, že se snímek brambory prodal za více než 1 milion dolarů.

Samozřejmě, to není pouze tím, že je na snímku brambora. Snímek byl pořízen uznávaným fotografem Kevinem Aboschem v roce 2010 a je jedním ze tří existujících verzí.

Cena: 1 milion USD

1. Ponorka C-Explorers Submersible

submerssible

No, ne každý si může dovolit strávit nějaký nezapomenutelný čas pod vodou, a ve své vlastní ponorce. Ale pro bohatou třídu, která může utrácet miliony dolarů to není problém. Společnost U-Boat Worx navrhla elegantní ponorku pro milovníky vody a tentokrát jejich ponorka stojí milion dolarů.
Ponorky známé jako “C-Explorers” mají schopnost ponořit se do 1000 metrů a jsou k dispozici v různých možností k sezení pro jednu až šest. Ponorka umožňuje snadné potápění pod vodou. Má robotickou paži a fotoaparát s vysokým rozlišením v plně klimatizované komoře.

Cena: 1 milion USD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist