20 nejatraktivnějších plavkyň na světě

Nejen, že jde o 20  neuvěřitelně atraktivních žen, ale jde také o plavkyně světové třídy. V seznamu najdete plavkyně z celého světa. Mnohé z nich jsou uznávány pro svou tvrdou práci při plávání ať už ve freestylu nebo synchronizaci. Mnoho z nich má i další talent, který rozvíjejí jako modelky, tanečnice nebo se angažují i v dalších sportech. Takže si užijte následující seznam těch nejvíc sexy plavkyň na světě.

20. Kaitlin Sandeno

kaitlin sandeno

Kaitlin Sandeno je perfektním ztělesněním ženskosti a síly. Nejprve získala zlatou olympijskou medaili ve svém sportu a překonala i některé světové rekordy. Kaitlin je také spojena s nadací Jessieho Reese /NEGU/, kde působí jako mluvčí. Tato nadace se snaží získat finanční prostředky a zvýšit povědomí o výzkumu rakoviny dětí. Takže Kaitlin nejen, že bojuje za sebe ale také za ostatní, kteří nemohou bojovat sami.

19. Kristina Lum

Kristina Lum

Synchronizované plavání může znít jako nudná věc, ale pokud jste někdo jako Kristina Lum svým pozitivním přístupem zaujmete i lidi, kteří tento sport dříve nesledovali. Kristina byla v tomto sportu šampionem a dokonce získala i stříbrnou medaily. Byla jednou z profesionálních plavkyň, které reprezentovali USA v roce 2000 na letních olympijských hrách. Je drobná a plná krásy, a to jak uvnitř, tak navenek.

18. Summer Sanders

Summer Sanders

Summer Sanders je multi-talentovaný sportovec a také nádherná žena. Její osobní stránky jsou plné chutných receptů a rad z oblasti zdraví a výživy, plus tipy pro běžce i plavce. Samozřejmě nezapomeňte na fotky. V roce 1992 vyhrála medaily na olympijských hrách, pracovala jako televizní hosteska, sportovní komentátorka a dokonce se věnuje herectví. Jde jí také o dobročinnost, kde využívá jsou popularitu. Dokonce napsala i knihu s názvem Champions Are Raised, Not Born: How My Parents Made Me A Success.

Její stránka: http://www.summersanders.net/bio/

17. Dara Torres

Dara Torres

Dara Torres před několika lety ohromila tím, že na Olympijských hrách ve svých 42 letech stále soutěží. Dara již vstupuje do středního věku, ale nevypadá to, že by chtěla zpomalit. Vyhrála 12 olympijských medailí a prolomila 3 světové rekordy.

16. Charlene, Monacká princezna

Charlene, Princess of Monaco

Ano, opravdu jde o princeznu a zároveň o olympijského plavce. Charlene nejdříve reprezentovala Jižní Afriku. Získala 3 zlaté medaile a jedno stříbro a byla součástí celého hvězdného týmu. Pak se provdala za prince. V současnosti ji můžete vidět jako velvyslance na speciálních olympijských hrách a víte také, že je příbuzná s Grace Kelly?

15. Jenna Randall

Jenna Randall

Pokud máte rádi Brity, pak si ji zamilujete. Tato žena nosí nosní zátky, jako by to byla její práce na plný úvazek. Patří k nejlepším plavcům ve Velké Británii a účastnila se také olympijských her i mistrovství světa. Jako profesionální plavkyně nás ohromila na letních olympijských hrách v Londýně 2012. Svou postavu a kondici si kromě plavání udržuje i tím, že tančí, hraje ragby a basketbal.

14. Laure Manaudou

Laure Manaudou

Francouzsky mají své kouzlo, stačí se podívat na Laure Manaudou. Ve věku 29 let vypadá stále skvěle. Účastnila se olympijských her v roce 2004 a také tam získala medaili. Samozřejmě vyhrála i na světových a evropských mistrovstvích. Objevila se také na obálce časopisu Paris Match.

13. Flavia Delaroli

Flavia Delaroli

Flavia Delaroli je z Brazílie a ve své zemi drží i národní rekord ve volném stylu. Flavia se účastnila olympijských her v letech 2004 a 2008. Kromě svých sportovních výkonů je třeba obdivovat i její křivky, které patří k oblíbeným u brazilských žen.

12. Keri-Anne Payne

Keri-Anne Payne

Keri-Anne Payne má své vlastní webové stránky, kde je toho opravdu hodně, co stojí za pohled. Keri-Anne se umístila na mistrovství světa a dostala účastnila se i olympijských her. Pochází z Jižní Afriky a ve věku 27 let, doufáme, že ji uvidíme i na dalších olympijských hrách.

Její stránky: http://www.keriannepayne.co.uk/

11. Aleksandra Gerasimenya

Aleksandra Gerasimenya

Dlouhé nohy a jemné křivky to je Aleksandra Gerasimenya z Běloruska. Patří k medailovým plavcům a je známá zejména v oblasti rychlého plavání – freestyle a backstroke. Byla trénována předními odborníky a na výsledcích je to opravdu vidět. Když je mimo vodu vypadá jako moderní mořská panna Ariel.

10. Inge De Bruijn

Inge De Bruijn

Dánky jsou poměrně zajímavé, nemyslíte? Stačí se podívat na šampionku v plavání Inge De Bruijna, která se 4x umístila na olympijských hrách. Patří ke starším závodnicím v tomto seznamu, ale stále se s ní musí počítat. Má přezdívku: Invincible Inky.

9. Chloe Sutton

Chloe Sutton

Chloe Suttonová je stále mladá a má vše před sebou. Už nyní však dosáhla věcí, které většina z nás nedosáhne. Pochází z Kalifornie z Cali a s vodou začala bojovat už ve svých 6 letech. Můžeme se jen těšit, že ji uvidíme na některých letních olympijských hrách.

8. Zsuzsanna Jakabos

Zsuzsanna Jakabos

Pokud navštívíte její FB stránku poznáte proč jsme ji vybrali do tohoto seznamu. Maďarská plavkyně se ve svých 26 letech zúčastnila olympijských her v roce 2004, 2008 a 2012. Vyrůstala v atletické rodině a kromě sportu je také dobrou adeptkou do oblasti modelingu.

7. Natalie Coughlin

Natalie Coughlin

Natalie Coughlin je jedním z nejznámějších plavců a to z dobrého důvodu. Reprezentuje společnost Luvo (zmrzlina) a má také dvanáct olympijských plaveckých medailí. Kromě svých olympijských úspěchů získala Natalie také mistrovství světa a objevila se na obálce časopisu ESPN.

6. Franziska van Almsick

Franziska van Almsick

Nesuďte nás, ale Franziska van Alsimck vypadá jako Jennifer Lawrence, pokud by byla herečka o deset let starší a Němka. Svou první olympijskou medaili dostala Franziska na letních olympijských hrách v Barceloně v roce 1992, když byla ještě ve věku teenagerů. Objevila se také v časopise World Swimming Magazine a získala 10 olympijských medailí. V roce 1994  skončila rekordem ve freestyle na 200 metrů a byla zvolena několikrát německou sportovkyní roku.

5. Amanda Beard

Amanda Beard

Představte si úžasné modré oči, zvlněné tmavé vlasy a vysportovanou postavu. Amanda Beard nejen, že miluje vodu ale také se věnuje modelingu pro různé značky např. Sports Illustrated Men’s Fitness a Elle. Získala 7 olympijských her a napsala knihu n the Water They Can’t See You Cry: A Memoir. Zlomila také světový rekord ve freestyle plavání.

4. Hanna-Maria Seppala

Hanna-Maria Seppala

Máme tu další exotickou krásu: Hannu-Maria Seppala z Finska. Je vynikající plavec, který se specializuje na freestyle. Dokonce získala světový titul ve freestyle v roce 2003. Medailí získala opravdu nepočítaně včetně 5 olympijských zlatých medailí. Její bílo-blonďaté vlasy a světlé oči se těžko zapomínají! Je dalším důkazem toho, že svaly mohou na ženském těle vypadat dobře.

3. Bia and Branca Feres

Bia a Branca Feres

Branca Feres je ve skutečnosti součástí dua Feres. Její dvojče sestra Beatriz Feresová a ona pocházejí z Brazílie a zdá se, že toho do vínku dostali opravdu hodně. Branca a její sestra pracovaly jako profesionální plavkyně, modelky a herečky. Když jsou spolu jsou prakticky nezastavitelné. Vyhráli několik šampionátů a objevili se na obálkách nesčetných časopisů včetně časopisu VIP.

2. Haley Cope

Haley Cope

Existuje mnoho důvodů, proč se Haley Cope objevila na Seznamu světových 10 nejkrásnějších ženských plavkyň časopisu Women Fitness. Je krásná uvnitř i zvenku. Vyhrávala medaile a lámala světové rekordy. Na letních olympijských hrách v roce 2004 se umístila na druhém místě. Je to dívka z Kalifornie a nahá pózovala i pro časopis Playboy.

1. Stephanie Rice

Stephanie Rice

Stephanie Rice je další úspěšná plavkyně, která má vlastní webové stránky, kde sdílí tipy pro zdraví a wellness, hvězdnou biografii a nejnovější zprávy o svých úspěších. A můžete se vsadit, že tam jsou skvělé fotky.  V roce 2016 absolvovala turné po světě a sdílela informace ze svého zdravého životního stylu s ostatními. S tělem , jako je její, určitě budete poslouchat to, co má říct! Zlomila 5 světových rekordů, získala 3 olympijské zlaté medaile a inspirovala další plavkyně, sportovce a běžné lidi.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist