3D podprsenky na míru

Věděli jste, že 80 až 85% žen v současnosti používá špatnou velikost podprsenky? Určitě ne, a umíte si představit že to není zdravého pro uživatelku. Podprsenka v nesprávné velikosti může vést k bolesti krku, bolestem zad a ramen. Problém je v tom, že není tolik velikostí aby si vybrala každá žena dle svých potřeb. Nicméně to vypadá, že se řešení blíží. 3D tisk může vytisknout podprsenku přesně na míru pro konkrétní ženu.

breasts-88942_640

Začínající společnost s názvem Joyfit, chce zkusit štěstí s 3D tiskem a nabízet službu, kdy si ženy pomocí mobilní aplikace mohou objednat svou vlastní podprsenku šitou přímo na své míry. Společnost nyní shání kapitál pro rozjezd na iStart . Co se týče ceny podprsenky počítají s cenou 99,99 dolarů.

1012_59a37059b2752722d74882301e1ad06e

A jak to celé funguje?

Nejdříve si uživatelka stáhne mobilní aplikaci a nahraje video horní části trupu. Nejde o nějakou novinku, podobné aplikace používají již také jiné služby pro 3D potisk. Nicméně v tomto případě by zde mohl být určitý problém s tím kdo bude mít přístup k těmto nahraným videím. Sama společnost garantuje důvěrnost a zabezpečení těchto videí, nicméně je otázka zda se jim dá věřit.

Nicméně po dokončení tohoto videa uživatel bude moci použít interaktivní aplikaci od společnosti Joyfit, kde si bude moci vyzkoušet různé velikosti a také tlakové účinky jednotlivých velikostí. Jakmile si vybere a vše nastaví tak aby to sedělo, nahraje video na server. Zde je to vyhodnoceno a jsou navrženy ideální rozměry silikonů, které budou vyplňovat podprsenku. Ta je následně vytištěna 3D tiskárnou a zaslána na adresu uživatele.

Zda s tímto společnost prorazí či nikoliv záleží na úspěšnosti jejich kampaně na iStart. Společnost potřebuje získat 300 000 dolarů a proto také nabízí 10% podíl v celém podniku. Společnost tak navazuje na současný trend tvorby individualizovaných věcí jako jsou sluchátka, vložky do lyžařských bot a další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist