Chytré hodinky Olio

V současné době jsme zaplaveni nabídkou nových chytrých hodinek – smartwatch ze všech stran. Proč jsme si tedy vybrali hodinky Olio? Důvod je jednoduchý, tým který na nich pracoval spolupracuje také s takovými giganty jako je Pixar, Apple, Movado nebo dokonce NASA. To už zní zajímavě, nemyslíte?

Olio smartwatch mají výhodu hned na začátku a to tu, že vás ihned zaujmou svým designem. Nicméně to není všechno uvnitř skrývá vybavení s kterým se může směle měřit s dalšími podobnými hodinkami na trhu. Hodinky mají kryt z nerezové oceli a vypadají tak mnohem víc jako klasické náramkové hodinky, než ostatní chytré hodinky – což je jistě pozitivní.

Systém hodinek nás upozorní na důležité schůzky a setkání zcela novým způsobem. Jsou také samozřejmě schopné se vypořádat s telefonickým hovorem přes propojení bluetooth s mobilem. Hodinky Olio smartwatch mají všechny předpoklady k tomu stát se klasikou, pro všechny, kteří chtějí využívat nové funkce, ale co se týče vzhledu mají raději konzervativní řešení.

Níže se můžete podívat na záběry nových hodinek:
httpvh://youtu.be/IDGRrJEVsMw

150326_Olio_Devices_BlackOnBlackFashion_JPG_FULLRES 150326_Olio_Devices_DetailOnBlack_JPG_FULLRES 150326_Olio_Devices_EthchingLogoDetail_JPG_FULLRES 150326_Olio_Devices_Lifeproof_JPG_FULLRES 150326_Olio_Devices_SteelOnSteelFashion_JPG_FULLRES 150326_Olio_Devices_SteelRearCoil_JPG_FULLRES smartwatch

Pokud se vám hodinky líbí, připravte se na to, že v první edici bude vyrobeno pouze 500 kusů. Cena bude začínat na 600 dolarech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist