Cvičební video Jessicy Alby na rok 2015

Jessica Alba – americká herečka, modelka a podnikatelka poprvé zazářila v hlavní roli seriálu – Temný anděl. V roce 2014 byla velmi zaneprázdněná herečka neboť se objevila ve třech filmech a v jednom televizním projektu. Rok 2015 pro nebude také jednoduchý, bude natáčet další 3 nové filmy a právě dokončila natáčení velmi sledovaného filmu: Mechanik: Vzkříšení, který by měl jít do kin v roce 2016.

550x298_Jessica-Alba-s-workout-video-a-prelude-to-big-red-carpet-year-in-2015-6506

Její itinerář na rok 2015 tak poskytne fanouškům hodně příležitostí na to ji uvidět v nových filmech a také možná uspěje ve své snaze projít se pro ocenění po červeném koberci. Svým cvičebním videem tak ukazuje, že na to má.

Ve videu nosí úzké legíny a top, který odhaluje její vypracované břišní svaly, cvičí s váhami a také s přítelem, aby ukázala, že její vypracované tělo není zadarmo. Pomocí tohoto videa chce také navázat lepší vztah s fanoušky, aby sami viděli, že je stále perfektní a ve filmech nepotřebuje dublérky i v dalších chystaných filmech.

550x298_jessica-alba-s-workout-video-a-prelude-to-big-red-carpet-year-in-2015-3857

Předtím než bylo její video zveřejněno bylo komentováno také v časopise Daily Mirror, který se u ní zaměřuje na módu, plavky a volný čas s rodinou. Nicméně tento konkrétní počin ji ukázal také v posilovně, kde ukazuje že její tělo není dílem nějakého plastického chirurga.

httpvh://youtu.be/9IBNZjqyD-s

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist