Herní simulátor nové generace

Máte rádi závodní počítačové hry a chcete si to užít na zcela nové úrovni? Pak máte šanci s novým Vesaro Evolve Extreme závodním simulátorem. Tento závodní simulátor nové generace používá nejnovější dostupné technologie aby nabídl zcela nový zážitek ze hry. Společnost Vesaro spojila všechny dostupné možnosti a výsledek vidíte níže.  K dispozici je několik modelů, které se liší vybavením a možnostmi.

Impozantní simulátor je vybaven třemi 55 palcovými monitory LG, extra výkonným PC, inovativní řadící pákou, sedačkou v závodním stylu, pokročilým feedback systémem a vychytaným zvukovým systémem od Logitechu. Díky tomuto novému simulátoru se tak můžeme přiblížit našemu dětskému snu a zařídit si pořádné sportovní auto. Pro zajímavost cena základního modelu začíná už od 999 liber. Více informací také na stránce Vesaro.

The-Vesaro-Evolve-Extreme-Racing-Simulator-3 The-Vesaro-Evolve-Extreme-Racing-Simulator-2 The-Vesaro-Evolve-Extreme-Racing-Simulator-1 The-Vesaro-Evolve-Extreme-Racing-Simulator-4

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist