Inteligentní běžecké boty

Shift Sneaker, nebo také měnič tenisky je zatím pouze experimentální novinka od kreativního technologického studia – rehabstudio, která přišla s tím jak si pohodlně měnit barvu vašich tenisek. Znáte to, koupíte si pár sportovních bot v nějaké barvě a pak máte problém, že se nehodí k vašemu  oblečení apod. Tohle vše řeší Shift Sneaker.

Jak to funguje?

Za předpokladu, že si koupíte boty, které již mají implementovanou vrstvu s možností změny barvy, můžete změnu ovládat pouhým stisknutím tlačítka na vašem chytrém telefonu. I když to zatím není připraveno pro komerční uvedení, je to zajímavá možnost, která má velký potenciál.

Použití chytrých adaptivních vláken je zatím trochu sci-fi, ale do budoucna půjde pravděpodobně o běžnou součást našeho oblečení a dalších doplňků. Jak to vypadá se můžete podívat níže:

28c046b0acc2de1b5f6c34105655a4c0

483c1fbf369329faacb08b2ee196d13e packapp-600 pack-couples-640

K základní sestavě se dají přidat také tzv. packy, které jsou určeny pro konkrétní situace. Např. běžecký pack vám umožní nastavit reflexní osvícení bot, takže vás bude vidět i v noci.  Zajímavý je také pak Combination, který pokud použití dvě osoby tak budou míst boty vždy sladěny do jednotného stylu. Více informací také na http://www.shiftsneaker.com/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist