Jak dostat venkov do vaší městské koupelny? Poradíme

Venkovský styl přinese do vaší koupelny pohodu a klid! Zjistěte, jaký prvek dokáže tak trochu zastavit čas!

Život na venkově je pohodový a poklidný nebo takový alespoň byl. V dnešní době je stres každodenní společník každého člověka, a právě proto je třeba do uspěchaného života trochu toho klidu a pohody dostat. Koupelna patří k místům, kde si můžete odpočinout a relaxovat, proč tedy nevnést právě sem trochu toho rustikálního stylu?

 

Selský nábytek i doplňky

Chcete koupelnový nábytek selského stylu? Žádný problém, ovšem do nového zařizování se nevrhejte bezhlavě, výsledek by mohl být značně neuspořádaný. Má-li se koupelna stát venkovskou, chce to výrazný nábytek i vhodné doplňky.

Přírodní materiály především

Venkov byl vždy znám pro použití přírodních materiálů, jako je dřevo, pálená cihla, bavlna, kov nebo kámen a sklo. Vyberte si jedno z toho a vaše zařizování může začít.

Dřevěná lavice uchvátí vás i návštěvy!

Masivní dubová lavice od českého výrobce koupelen Le Bon je možná tím, co hledáte. Tento krásný kus nábytku je příkladem skutečného venkova. Kvalitní zpracování je jistotou bezproblémového používání a rustikální vzhled vás uchvátí při každém pohledu.

lavice-1_clanek_8_2

Lavice s dubu Le Bon se hodí do větších koupelen, kde bude mít možnost vyniknout.

Barva i přírodní vzhled

Venkovský styl nemusí znamenat ‘’nudu’’. Vhodným vyvážením přírodního vzhledu si můžete dovolit doplnění prvky nalakovanými do různých barev. Bílá, světle modrá, růžová, béžová apod, všechny jemné pastelové barvy jsou jako stvořené pro vaší novou koupelnu.

Venkov je in!

Závěsná skřínka do koupelny, osuška i umyvadlo, vše lze vyladit do venkovského stylu! Nemusíte mít obavy, že tento směr není trendy, naopak! Skandinávské země si ve venkovském vybavení přímo libují! Zárukou ‘’módnosti’’ je také to, že rustikální nábytek i doplňky jsou v obchodech stále k dostání.

Zaujalo vás to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist