Jak se bránit paparazzi?

Nesnášíte když vás někdo fotografuje? Jste celebrita  nebo jste obviněn z nějakého trestného činu a paparazzi vás pronásledují na každém kroku, aby vás vyfotili?

Můžete se tomu vyhnout stejně jako Daniel Radcliffe s mikinou Flashback Photobomber, která je nyní ve fázi výběru kapitálu. Přispět můžete i vy na těchto stránkách: http://www.betabrand.com/.

Tato zdánlivě obyčejná šedá mikina s kapucí po potažena – gazillions, což skleněné nanočástečky. S nápadem přišel DJ Chris Holmes, během turné s Sirem Paul McCartney. Tyto skleněné nanočástečky se aktivují v okamžiku, kdy se použije blesk fotoaparátu a vrátí zpět vyzářené světlo ve stejném úhlu, takže vás v této mikině není možné vyfotografovat. Mikina je součástí Flashback kolekce, která byla navržena v San Francisku v on-line komunitě, která pomocí crowfundingu pomáhá zavádět do života zajímavé projekty.

Poté co jsem měl toto reflexní oblečení na několika akcích jsem si všiml, že fotky nevycházejí protože blesk se odrazí od mého oblečení a zbytek kolem již zanikne.

I když jsem nebyl zcela nadšený z toho, že většina fotek z akce je zničená, přivedlo mě to na myšlenku jak se bránit paparazzi, řekl Holmes. Holmes doufá, že inspiruje také lidi k tomu, aby odložili foťáky a mobilní telefony během živých vystoupení.

httpvh://youtu.be/4G-E_SDpF2s

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist