Jak voní vaše auto?

Vůně do auta znají snad všichni, ne všichni je však používají. Vůně do auta je praktické užívat nejen proto, aby to v autě příjemně vonělo. Při používání kvalitních vonných silic a esenciálních olejů může plnit vůně do auta rovněž funkci aromaterapie. Je pak už je jen na vás, jakou vůni zvolíte.

stromeček v autěI když netrávíte cestováním v autě dlouhé hodiny, zasloužíte si to nejlepší. Tím jsou zcela jednoznačně vůně španělské značky Boles d’olor, které vám provoní auto. Stačí si vybrat z nabídky řady kvalitních esenciálních olejů.

Esence jsou poctivě testovány a stojí za nimi parfumér Eugeni Boix. Jejich vůně vám vydrží až 6 týdnů. Každé balení obsahuje malou lahvičku s vonnou esencí o objemu 8 ml, s dřevěným víčkem funguje jako difuzér. Ten uvolňuje vůni postupně a nechává ji příjemně rozvonět.

Vůni používejte tak, že odšroubujte z lahvičky dřevěnou špičku, sejměte zátku, špičku zašroubujete zpět na lahvičku a zavěsíte ji na zpětné zrcátko. Pro docílení správného efektu obraťte lahvičku s olejem vzhůru nohama na 2 sekundy, a to každý 2 – 3 den. Vůně svým designem plní funkci originálního doplňku.

Jak si přejete, aby vaše auto vonělo?

Interiér vašeho auta o vás hodně vypoví. Důležité není v autě jen udržovat pořádek a čistotu interiéru, ale je důležité, abyste se v autě cítili příjemně.

Zpříjemněte si každou cestu autem luxusní vůní do auta, založené na esenciálních olejích. Tyto přírodní vůně jsou nejen účelné, aby se ve vašem autě nedržel nepříjemný zápach, ale můžete je využít i jako přírodní terapii prostřednictvím esenciálních olejů.

Potřebujete se uklidnit po náročném dni? Pak se nechte okouzlit podmanivou a nevtíravou vůní levandule. Vůně Lavande vám přinese úlevu při nervovém vypětí, úzkosti stresu či nervozitě.

vůně do auta - flakonTyto účinky levandule jsou známé, ale ocenit je třeba také její antiseptické účinky na ovzduší. To obzvláště oceníte v období chřipek. Levandule má také stimulační účinek na imunitní systém a její aroma vám uleví při rýmě a onemocnění dýchacích cest.

Rovněž tak vůně Forest s éterickým olejem z jedle má přirozené antiseptické účinky a provoní vaše auto příjemnou vůní lesních dřevin a uleví vám při rýmě a nachlazení. 

Vůně do auta nemusí plnit jen funkci aromaterapeutickou, můžete díky ní navodit příjemnou atmosféru pro sebe a každého, kdo s vámi bude cestovat.

Přejete si uchovat vzpomínky na letní dovolenou? Vůně Soleil de Provence vám navodí v autě atmosféru mírných kopců v Provence a provoní vaše auto vůní sladkých květů levandule, tymiánu, cypřiše a citronů.

Po celý rok se můžete opájet vůní jahod. Přírodní vůně do auta Strawberries vám připomene chuť šťavnatých jahod a sladkost letního ovoce.

Mezi luxusními vůněmi do auta značky Boles d’olor si vyberete podle libosti, ať už z výše uvedených vůní nebo z celé řady dalších vůní do auta. Vůně do auta se stanou vašim společníkem při cestě autem a budete se těšit na každou cestou provoněnou vůni do auta založenou na esenciálních olejích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist