K čemu je dobrý Android TV Stick?

Je to malé, má to velký výkon a umí to hodně věcí – co to je?

Odpověď je jasná, mini počítač se systémem Android – TV Stick. Právě malá velikost je velkou výhodou, na které je vše postaveno.

Proč vlastně vznikl?

Asi většina domácností má k dispozici nějakou televizi LCD, LED či plazmu. S rychlým vývojem technologií dnes moderní televize rychle zastarávají. O pár let zpět, kdo měl LED TV, byl borec. Dnes už je to skoro standard a řeší větší rozlišení, velikost nebo právě to zda jde o chytrou televizi či ne.

tv stickChytrá televize nabízí mnohem více možností než klasická. Většinou disponuje svým vlastním operačním systémem, takže si můžete pouštět např. nejen televizní programy ale i různé aplikace nebo brouzdat po internetu.

Co ale v případě, že nemáte chytrou televizi a nechcete kupovat zcela novou?

Právě tohle řeší TV Stick se systémem Android. Stačí jej jednoduše připojit do USB portu vaší televize a místo běžné má hned chytrou televizi. TV Stick je v podstatě mini počítač s vlastním operačním systémem, takže pomocí něj můžete pouštět různé aplikace, hrát hry, brouzdat na internetu nebo odpovídat na e-maily.

TV Stick má k dispozici také svůj vlastní disk, který můžete rozšířit přídavnou SD kartou. Je tak možné si např. stáhnout zajímavý obsah z internetu, který pak máte dostupný i v případě, že zrovna nejste připojeni přes wi-fi k internetu.

Jak vidíte, možnosti využití této malé krabičky jsou opravdu široké. Díky operačnímu systému Android si můžete natáhnout spoustu zajímavých bezplatných aplikací.

Pokud vás to zaujalo, pořiďte si za pár korun svůj vlastní TV Stick.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist