Kompletní info o oblasti 51

Po celá desetiletí byla oblast 51, plně obsazená vojáky, která se nalézá asi 160 km severně od Las Vegas, nejstřeženější oblastí na světě. Oblast 51 je běžně známá nadšenci UFO jako oblast, kde jsou uchované pozůstatky mimozemského plavidla a testují se nové prototypy.

ufopic1

Ale v srpnu 2013 se utajení nad oblastí 51 aspoň trochu uvolnilo. Jeffrey T. Richelson výzkumníku z Washingtonu se podařilo dostat se ve Státním archívu k odtajněným dokumentům, které se týkali testování experimentálních letadel U-2 a OXCART z let 1950 a 1960. Dokumenty obsahovali odkazy na oblast 51, kde měli probíhat testovací lety díky její vzdálenosti od obydlených míst a také svému utajení.

Předpokládané tajné pitvy mimozemšťanů, rozebírání kosmické lodi UFO či falešná nahrávka přistání na Měsíci v roce 1969 – to vše zatím nikdo nepotvrdil.

“Oblast 51 je hádanka” napsal v roce 2011 spisovatel Annie Jacobsen ve své knize Tajná zařízení. Miliony lidí chce vědět co se tam děje ale jen velmi málo to dokáže pochopit. V tomto článku se zaměříme na to, co je o oblasti 51 známo a také na různé hypotézy o tom co se tam děje.

 

Chcete vědět více? Pokračujte níže na další stránce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist