Mobilní telefon budoucnosti

Sledujete novinky na poli mobilních telefonů? Máte rádi moderní modely, které měníte jako na běžícím páse? Pak vás bude zajímat následující předpověď, jak bude váš mobilní telefon vypadat v budoucnosti.

Flexibilní materiály

V současné době jsou mobilní telefony vyráběny z neohebných kovů, skla a plastů stejně jako jiná zařízení. Ovšem u telefonů by určitě nebylo špatné, pokud by byly vyrobeny z flexibilních a ohebných materiálů. Bude vám tak lépe sedět v kapse, aniž by se poškodil.

Nezávislost na síti

V současné době jste vždy vázáni sítí, kde máte registrovanou simkartu a svým tarifem. Vzhledem k tomu, že lidé jsou stále mobilnější a chtějí být na síti, kdekoliv na světě, dá se očekávat změna. Zároveň už nejsou ochotni se vázat na 24 měsíců a dají přednost raději menším operátorům, kteří nechtějí závazky.

Bezdrátové nabíjení

Očekáváme, že do 5 lety budou mít už všechny nové telefony bezdrátové nabíjení. Apple se již o použití této technologie zmiňuje u svého dalšího telefonu. Uvidíme, jak se to vyvine i bezdrátové není být vždy spolehlivé.

Okno do světa

A konečně ovlivněni virtuální realitou, která je důležitým trendem příštích desetiletí, věříme, že váš telefon bude nejlepší vstupní branou. Průhledný telefon, který namíříte kolem sebe a uvidíte informace v reálném čase, o stavbách, lidech a věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist