Motocyklová helma – Predátor

Přilba na motorku Predátor je jednou z nejlepších stylových přileb, které si můžete pořídit. Tento model vyrábí ruská společnost NLO Motor ze sklolaminátu, uhlíkových vláken a polykarbonátu. Přilba má snímatelné hledí a disponuje dokonce 3 bočními LED světly, které simulují systém zaměřování Predátora.

Existuje také celá řada doplňků, které si můžete k přilbě objednat. Vypadá pak ještě mnohem lépe – patří sem např. kouřový štít, lepší grafické vyvedení, uhlíkové dredy a dokonce i špičáky.

Cool Motorcycle Helmet Variations, Models, Paint Jobs Available
Cool Motorcycle Helmet Variations, Models, Paint Jobs Available

f2c477872c35933a857492444cace458 predator-3-and-4-helmets-now-certified-photo-gallery-medium_1 predator-berserek

Základ přilby pochází od značky Nolan a HJC, které mají potřebné certifikace provozu i u nás. Další úpravy nezasahují do jejich konstrukce pouze přidávají prvky navíc.  Základní model přilby Predátor přijde na 810 USD bez přídavných věcí. Koupit si ji můžete přímo u výrobce – společnosti NLO zde. Dobrá zpráva je, že mají poštovné do ČR zdarma.

Společnost také nabízí tzv. záruku podpisu, což znamená, že pokud se s vámi nebude nikdo chtít vyfotit během celého týdne po obdržení helmy, vrátí vám peníze. Takže si opravdu věří.

https://youtu.be/xRO6s5wMMzs

 

3 komentáře: „Motocyklová helma – Predátor

 • 14.6.2016 (17:41)
  Permalink

  Kolik stojí helma s obrázku 1,8,9,13

  Reagovat
 • 23.5.2019 (16:42)
  Permalink

  Dobrý den,mohu znát cenu 11 včetně dresu. Diky

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist