Na Vackově vzniká nápaditá rezidence. Zabydlíte se v ní i vy?

Na co si dát pozor v souvislosti s hledáním nového bydlení v Praze? K hlavním kritériím patří dobrá občanská vybavenost a dostupnost do ostatních městských částí. Samozřejmostí by měla být vysoká úroveň samotného bytu. Všem náročným požadavkům stoprocentně odpovídá nový rezidenční projekt Na Vackově, který vzniká pod taktovkou známého developera Metrostav Development. Ten si lokalitu nevybral náhodou – v minulosti zde vybudoval zdařilou Alfarezidenci a projektem Na Vackově na ni plynule navazuje.

Vizuální podobu rezidence Na Vackově mají na svědomí odborníci ze studia MS Architekti. Při pohledu na vizualizace je jasné, že architektonické pojetí rozhodně nebude unylé a stereotypní. Celkem pět budov zakomponovaných tak, aby netvořily jednolitou uliční hmotu, vystupuje ze stávající linie. Celek vypadá nápaditě, ale nikoliv rušivě. Obyvatelé horního Žižkova nemusí mít strach, že by se z jejich bydliště vytratila specifická atmosféra. Tu nové byty v Praze na Žižkově naopak umocní.

xnews-cz_navackove_cz_01

Co se týče samotných bytů, zájemci dostanou na výběr od malometrážních 1+kk až po velmi prostorné 4+kk. Nutno podotknout, že důraz na maximální využití prostoru, vzdušnost a dostatek přirozeného světla kladli architekti i u menších bytů. Některé jsou k mání s balkonem, jiné s lodžií a v přízemí dokonce se zahrádkami. Budoucím rezidentům se dostane dostatek prostoru i soukromí.

Dostavba prvních tří budov je plánována na závěr tohoto roku. Kolaudace by měla proběhnout v rámci prvního kvartálu 2017. Čtvrtý a pátý bytový dům jsou nyní ve výstavbě.

xnews-cz_navackove_cz_02

O prodej bytů na Praze 3 je velký zájem, protože nabízí vysokou úroveň bydlení za přijatelnou cenu. Lokalita má obrovský potenciál a v blízké budoucnosti zde vyroste nová obchodní čtvrť. Více se dozvíte na oficiálních stránkách projektu byty.navackove.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist