Nechte auto v garáži. Vyměňte ho za elektrokolo!

Zdá se vám to jako šílenost? Vyměnit pohodlí osobního automobilu za elektrokolo? Nabízí se množství důvodů, proč byste to měli udělat. Stalo se vám někdy, že jste zůstali „viset“, protože vám došel benzín? Kdybyste jeli na elektrokole, prostě to domů došlapete. Anebo si dobijete baterii kdekoliv, kde je zásuvka 230V. A to je teprve začátek!

Elektrokolo je vhodné pro každého. Může na něm jezdit student, úředník, manažer i důchodce. Někoho zlákají nízké provozní náklady, jiného šetrnost vůči životnímu prostředí. I vy si jistě najdete svůj důvod, díky kterému si kolo s elektrickým pohonem zamilujete.

xnews.cz_kentoya_cz_01
Elektrokolo Kentoya RSEB-302 s akcelerátorem

Věk, fyzická kondice ani zdravotní indispozice nehrají roli. Elektrokolo je koncipováno tak, aby na něm mohl jezdit téměř kdokoliv. Pokud jste se vyhýbali cyklovýletům, protože jste nestíhali výkonnější členy rodiny či přátele, elektromotor vám pomůže srovnat deficit.

Jízda na elektrokole je ekologická. Elektromotor neprodukuje škodlivé zplodiny a hluk. Navíc je energeticky nenáročný. Jde o ideální volbu pro každého, kdo chce ušetřit za pohonné hmoty, ale nechce jezdit na obyčejném kole.

Na elektrokola se vztahují stejné zákony jako na normální kola. K řízení nepotřebujete řidičský průkaz a můžete se pohybovat po cyklostezkách i v terénu.

xnews.cz_kentoya_cz_02
Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

Dopravujete-li se do práce v autě bez dalších spolujezdců, a to na kratší vzdálenost, pak je pro vás výměna za elektrické kolo výhodná. Ročně ušetříte spoustu peněz za pohonné hmoty, zlepšíte si fyzickou kondici a vyhnete se dopravním špičkám.

Elektrokolo seženete i na splátky bez navýšení. Například u známého výrobce Kentoya, který nabízí atraktivní modely za velmi příznivé ceny. Disponuje hustou servisní sítí a má skladem veškeré náhradní díly. Špatnou volbou není ani skútr 125 ccm, který taktéž najdete v nabídce značky Kentoya, avšak charakteru elektrokola se již trochu vzdaluje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist