Nejlepší alkoholické hry

Je sobota večer a pokud máte nějakou oslavu, nebo sedíte s přáteli v baru určitě se vám budou hodit tipy na alkoholické hry. Poskytnou vám hodiny zábavy a možná i bolení hlavy:) Upozornění: Nadměrné pití alkoholu může vést k nadměrné zábavě!

American-reunion-movie-Party-Drinking-Game

Panna nebo orel

Hraje je ideální pro 3 – 5 osob, pokud je jich víc déle to trvá. Pravidla jsou jednoduchá, hodíte si mincí a když je ve vzduchu, řekněte panna nebo orel. Pokud hádáte dobře předáte minci vpravo sedícímu hráči, pokud hádáte špatně předáte minci vlevo sedícímu hráči a poté si můžete vybrat zda odevzdáte jednu část oděvu /věci co jsou v párech se počítají jako jedna věc/, nebo vypijete panáka alkoholu. Následně pokračuje vlevo sedící hráč a dál doprava. Prohrává ten kdo je bez oblečení, nebo zcela odpadne, případně si můžete domluvit nějaký limit.

Čtvrťák

Použít můžete např. pětikorunu. Cílem hry je dostat minci z okraje stolu do sklenice s nápojem. Hru může hrát libovolný počet hráčů, nejlepší je v 3 – 6 lidech. Sedí se nejlépe kolem stolu z tvrdého dřeva. Kdo bude začínat rozhodne roztočení mince na stole, kdy se předtím domluví, která část z mince se bere jako šipka, která ukáže toho co začíná.

Následně se střelec snaží dostat minci do sklenice. Pokud se mu to podaří, vybere člověka u stolu, který vypije dohodnuté množství a druh alkoholu.  Pokud se střelec netrefí jeho tah končí a pokračuje další v řadě.

Svázané ruce

Pro tuto hru budete potřebovat nějaké větší balení piva v rámci jedné lahve, např. 2,5 litru 2ks na každého hráče a lepící pásku. Případně menší soudek piva na každého  hráče. Páskou si ke každé ruce přivážete lavhe s pivem, v podstatě tak nemůžete jít na záchod nebo telefonovat, dokud to nevypijete. Cílem hry je rychlé vypití daného množství piva, vyhrává nejrychlejší.

Hodina pravdy

Tahle hra je pouze o pití. Nejsou žádná pravidla, cílem hry je vypít každou minutu panáka piva a to po celou hodinu. Zní to celkem jednoduše ale opravdu to tak lehké není. Pokud se chcete zařadit mezi profesionály je možné se přidat k Century Club, kde tohle praktikují na 100 minut.  Níže se mrkněte jak to vypadá:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=reSua6bklro

Možnosti her s alkoholem jsou nevyčerpatelné, ovšem pozor na hladinu alkoholu v krvi:)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist