Podle čeho vybírat film

Potřebujete inspiraci pro výběr dobrého filmu? Nezajímají vás brakové snímky a filmy béčkové nebo ještě horší úrovně? Potom se podívejte na žebříčky nejoblíbenějších filmů, které vyšly třeba v uplynulém roce, abyste si doplnili vaši filmotéku o skutečně kvalitní filmy.

Miřte vysoko v žebříčku filmů

Mezi nejlépe hodnocené snímky rozhodně patří dramatický životopisný snímek Spotlight. Film je natočen v novinářském prostředí redakce novin The Boston Globe, která odhaluje skandální objev zneužití malého chlapce církevním představitelem. Film líčí, jak nelehká je práce investigativních novinářů, kteří potřebují na rozdíl od těch bulvárních svoje tvrzení řádně doložit důkazy.

Spotlight líčí celý proces vyšetřování během celého roku, kdy novináři trpělivě shromažďují usvědčující informace, aby mohli konečně s článkem na veřejnost. Oceňována je především realističnost filmu, nevypomáhá si umělými zvraty jen proto, aby byl pro diváky přitažlivější, ale ukazuje, s čím se novináři skutečně potýkají.

Film pro děti i dospělé

Dalším letošním trhákem se bez jakýchkoli debat stal film Kniha džunglí. Přestože se jedná primárně o dětský film, nadchne rozhodně i dospělé, jeho výpravnost, úžasné kulisy, propracované detaily, vtipné dialogy i samotný děj jsou největšími taháky filmu.

Film vypráví známý příběh lidského chlapce Mauglího, který je vychováván v džungli smečkou vlků, medvědem a dalšími zvířaty, která mají lidské vlastnosti.

Nechte se řádně vystrašit

Do třetice může váš výběr padnout na skvělý hororový snímek V zajetí démonů 2. Nemějte strach, není to žádný béčkový horor, film je napínavý, strašidelný a je natočen podle skutečného příběhu. Londýn sedmdesátých let je sám o sobě celkem strašidelný, připočtěte si k tomu ještě viktoriánský dům, ve kterém straší duch promlouvající skrze jedenáctiletou holčičku.

Navštivte internetový obchod FilmnaDVD.cz a vyberte si filmy, které vás zaujmou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist