Přenosná solární energie

V dnešním uspěchaném elektronickém světě se můžete setkat s tím, že vaše elektronické zařízení bude potřebovat dobít energii a to co nejdříve. Bohužel je to smutné ale dnešní chytré mobily, e-čtečky, ipady apod. prostě nevydrží na své vlastní baterii tak dlouho jak bychom chtěli. Nejhorší pokud se to stane na půl cesty v hromadné dopravě nebo na výletě, kde nikde kolem není volná zástrčka pro zapojení dobíječky. Proto nyní přicházíme s mobilní stanicí na doplnění energie.

pickup-power-1

Tento důmyslný výrobek obsahuje tři samostatné zástrčky, které můžete použít pro klasické dobíjení vašich zařízení jako by jste byly doma. Některé verze zařízení nabízejí také USB vstupy, které můžete také použít pro dobíjení.

2-Pickup-Power-Black-4000MAH-7024_SHOP

Pro klienty, kteří potřebují provést dobití více zařízení co nejdříve je k dispozici také model s oddělitelnou baterií, kterou můžete ze zařízení vyjmout a použít pro dobití v terénu. Vestavěný akumulátor se vyrábí ve dvou variantách 400 nebo 600mAh. V závislosti na své osobní potřebě budete muset zjistit, který výkon baterie vám stačí. Mobilní baterie má také vestavěné USB porty, které lze použít pro dobíjení.

pickup-power-3

Zařízení se dodává ve dvou různých barvách, aby uspokojilo všechny zákazníky. K dispozici je v černé nebo bílé barvě a také s různými vestavěnými akumulátory. Obě verze poskytují zákazníkům přesně to co potřebují, stacionární a přenosnou energii.

pickup-power-6

Tato mobilní kapesní elektrárna je tak vhodná pro každého kdo hodně cestuje a chce mít jistotu, že bude mít po ruce vždy způsob jak rychle dobít svůj mobil, či jiné elektronické zařízení.

Myslíte si, že by jste to využili?

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist