Sony XBR-65X900C BRAVIA 4K Ultra HD TV

Na veletrhu CES 2015, Sony představila svou nejtenčí televizi – BRAVIA 4K Ultra HD – XBR X900C Series, postavená na technologii 4K, která poskytuje díky speciálnímu algoritmu a přepočítání na 4K nejlepší kvalitu obrazu, bez ohledu na zdroj signálu. Nové LED televizory budou k dispozici ve velikostech obrazovky – 55, 65 a 75 palců.  Tyto televizory jsou tenké pouhých 4,9 mm v nejtenčím místě. a jsou prakticky bez rámu, takže je můžete umístit jednoduše na zeď.

S rozlišením 3840 x 2160 4K také obsahují TRILUMINOS displey, který věrně zobrazuje odstíny červené, zelené a modré. Barvy na obrazovce ožívají v nejširším rozsahu barev a dynamická korekce barev zajišťuje jejich věrnost za každých podmínek.  Další zlepšení obrazu přinese také kritiky uznávaná technologie – X-tended Dynamic Range – zvyšuje kontrakt a dodává špičkový jas, stejně jako mnohem lepší podání černé barvy stejně jako u plazmových televizí.

httpvh://youtu.be/Ulk7XfJmAcE

Poprvé tyto televizory podporují také operační systém Android TV, takže je snadno použijete pro streamování videa, hraní her či můžete využít také hlasové vyhledávání neboť je vybavena mikrofonem. S přístupem ke Google Play si na své přijdou také majitelé chytrých telefonů a tabletů. Kromě toho bude Google Cast poskytovat také uživatelům větší konektivitu než dříve, což jim umožní sdílet svůj obsah stejně jako u Google Chrome.

Herní nadšenci mohou také využít připojení k Playstationu a užít si her v 4K. Použít můžete hry pro Playstation 3 včetně připojení ovladače Dual Shock 4. Všechny modely by mli být k dispozici na jaře roku 2015.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist