Sony XBR-65X900C BRAVIA 4K Ultra HD TV

Your ads will be inserted here by

Easy Ads.

Please go to the plugin admin page to set up your ad code.

Na veletrhu CES 2015, Sony představila svou nejtenčí televizi – BRAVIA 4K Ultra HD – XBR X900C Series, postavená na technologii 4K, která poskytuje díky speciálnímu algoritmu a přepočítání na 4K nejlepší kvalitu obrazu, bez ohledu na zdroj signálu. Nové LED televizory budou k dispozici ve velikostech obrazovky – 55, 65 a 75 palců.  Tyto televizory jsou tenké pouhých 4,9 mm v nejtenčím místě. a jsou prakticky bez rámu, takže je můžete umístit jednoduše na zeď.

S rozlišením 3840 x 2160 4K také obsahují TRILUMINOS displey, který věrně zobrazuje odstíny červené, zelené a modré. Barvy na obrazovce ožívají v nejširším rozsahu barev a dynamická korekce barev zajišťuje jejich věrnost za každých podmínek.  Další zlepšení obrazu přinese také kritiky uznávaná technologie – X-tended Dynamic Range – zvyšuje kontrakt a dodává špičkový jas, stejně jako mnohem lepší podání černé barvy stejně jako u plazmových televizí.

Your ads will be inserted here by

Easy Ads.

Please go to the plugin admin page to set up your ad code.

httpvh://youtu.be/Ulk7XfJmAcE

Poprvé tyto televizory podporují také operační systém Android TV, takže je snadno použijete pro streamování videa, hraní her či můžete využít také hlasové vyhledávání neboť je vybavena mikrofonem. S přístupem ke Google Play si na své přijdou také majitelé chytrých telefonů a tabletů. Kromě toho bude Google Cast poskytovat také uživatelům větší konektivitu než dříve, což jim umožní sdílet svůj obsah stejně jako u Google Chrome.

Herní nadšenci mohou také využít připojení k Playstationu a užít si her v 4K. Použít můžete hry pro Playstation 3 včetně připojení ovladače Dual Shock 4. Všechny modely by mli být k dispozici na jaře roku 2015.

Your ads will be inserted here by

Easy Ads.

Please go to the plugin admin page to set up your ad code.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist