Země, které nabízí nevěsty na objednávku

Jste osamělý? Ženy ve vašem městě, kraji či zemi vás nezajímají? Pak možná můžete vyzkoušet internet a nějakou nevěstu si přes ni objednat. Bez riskantního seznamování a různých stresových situací, pěkně z pohodlí domova. Ale kde začít? Při posledním sčítání, existují stovky webových stránek se seznamy statisíců svobodných žen z celého třetího světa. Všechny se touží provdat za západní muže z toho či onoho důvodu. Nemůžete se jen dívat na všechny a doufat, že právě vy narazíte na vaši spřízněnou duši.  Budete potřebovat nějaký plán. Naštěstí, jsme tady, abychom vám jej pomohli najít.

Vietnam

CSTRAFFICK

Vietnam je již dlouho středem pozornosti západu který se jen zvýšil, když američtí vojáci objevili elegantní krásu a rafinované způsoby vietnamských žen. Smíšené manželství se stalo běžné během zdejší války. To také dalo život představě o vietnamských nevěstách, které mají být krásné, jemné a exotické. Realita však může tvrdě udeřit, když zjistíte, že většina vietnamských holek ve skutečnosti nemá zájem o milujícího Američana na delší dobu. Samozřejmě některé stránky s nevěstami na objednávku tento mýtus o romatice ještě podporují.
Hodnocení exotiky: novost trhu přitahuje ty, kteří jsou unaveni z dobře zavedených místech, jako jsou Filipíny a Thajsko. To, spolu s konvenčními asijskými rysy, klade vietnamské dámy vysoko na exotické stupnici.
Přístupnost: Nevýhodou novinky je nedostatek vývoje, takže Vietnam se stále učí, jak to chodí v v tomto zásilkovém podnikání. Většina dívek živoří v přírodě, se špatnou dopravní infrastrukturou a omezeným přístupem na internet. V důsledku toho existuje mnoho dalších zemí, které tomuto typu podnikání vládnou.
http://www.vietnamese-ladies.com/

Brazílie

gisele-bundchen-brazil-570x427

Brazilské ženy jsou stejně různorodé jako země, ve které žijí. To pomáhá zásilkovému trhu, který Brazílie stále zobrazuje jako zemi krásných žen na které je pastva pro oči se dívat. Nalezení pohodlného stereotypu je to, co přitahuje většinu nevěst, což napomáhá tomu, aby byl tento způsob obchodu v Brazílii relativně populární.

Navíc, mnoho ex- věřících, kteří zde žijí často říkají, že katolicismus má slabou kontrolu nad brazilskou společností, a tak ženy mají tendenci být volnější i ve způsobu jak se provdat. Odvrácenou stranou je pro zájemce o nevěstu z Brazílie to, že brazilské ženy mají tendenci být krajně nezávislé, a tak zatímco vy podporujete jejich tradiční rodinnou roli, nebudou to ony tolerovat příliš dlouho.

Hodnocení exotiky: Brazílie je snad nejvíce etnicky smíšená země v Jižní Americe, což je to co přitahuje hodně zájemců o nevěstu. Můžete mít bílou, Latino, africkou, indickou, a další řada evropských národů. To znamená vysokou známku na měřítku exotiky.

Přístupnost: Jeden cizí jazyk jiný než portugalština je pro nevěstu nutnost. On-line agentury mají zájem o nevěsty z jiných zemí světa než je Brazílie. V celku, negativa převažují pozitiva pro brazilské dámy, takže tento národ musí bohužel zůstat na spodní příčky v tomto hodnocení.

China

house-of-flying-daggers-china-570x320

Pro příznivce, kteří se chtějí najít klasickou asijskou krásu, je Čína místo, kde mají možnost. Nicméně, zatímco čínské panenky mají stereotypní vzhled, mnoho mužů sní o jejich chování a postojích, které však obvykle nedosahují ideálu. Ve skutečnosti submisivní stereotyp tradiční čínské dámy se mění. Nová generace je většinou agresivní, a vyžaduje respekt.
Také webové stránky a filmy vám často neřeknou, že většina žen nikdy neopustila svou vlast. Proto mají tendenci být méně světské, ale i přesto ovládají několik cizích jazyků. Výzvou je aklimatizovat je do nového života v zahraničí, což může být pro některé západní muže příliš velký úkol.
Nicméně, na rozdíl od v Jižní Koreje a Japonska, svatbou s bělochem získá čínská dáma určitou míru prestiže v její rodině.
Hodnocení exotiky: Pro ty, kteří mají rádi asii, čínské nevěsty stojí vysoko na v jejich hodnocení.
Přístupnost: půl století bezbožného komunismu zničilo mnoho kulturních omezení smíšených manželství a plachosti. Čína v principu není uzavřena zahraniční interakci. Je to pouze jazyková bariéra a omezená online viditelnost, která vše komplikuje.

Pokračování příště……..:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist